Erekci prospívá zdravý životní styl

Erekce u mužů je velmi citlivé téma, zvlášť pokud s ní má muž problém. Bohužel kvalitní sex se bez erekce neobejde. Častým nepříznivým vlivem bývá stres, špatný životní styl nebo věk. Tento problém je nejlepší řešit okamžitě, a partnerka by se měla stát mužovou největší oporou.

Kvalitní erekce je žádaná v každém věku

Dobrý sex vyžaduje kvalitní erekci. Bohužel s tím muži mohou mít problém, a tím je slabá erekce. Díky tomu nemohou mít orgasmus, ani děti. Na vině je řada faktorů. Jedním z nich je například věk muže. Čím je starší, tím větší může mít problémy s erekcí. Centrální nervová soustava řídí tento proces, kdy penis ztvrdne a zvětší se. Naopak pozitivně ovlivnit erekci může například zdravý životní styl.

Muž má několik druhů erekce

Tak jak ženy mají několik druhů orgasmu, muži mají více druhů erekce.

  • Noční – tato erekce vzniká samovolně při spánku. Patrná je především ráno po probuzení. Muž není schopen tuto erekci nijak ovlivnit.
  • Reflexní – zde se jedná především o stimulaci penisu. Partnerka, nebo sám muž si dopomůže k erekci sexuálními podněty.
  • Psychogenní – tato erekce může být nechtěná. Stává se často mladým mužům. Je vyvolána jejich představivostí a sexuální fantazií

Co udělat pro zlepšení erekce

Jak na zlepšení erekce? To je častá otázka mužů. Jednoznačně ji podpoří správný pitný režim, dostatek pohybu a zdravý životní styl. V této situaci by také žena měla mít pro mužův problém pochopení, a hlavně by mu neměla nic vyčítat. Muž by se měl vyvarovat přílišnému stresu. Pokud ani tyto základní věci nezlepší mužovu erekci, pak teprve by měly nastoupit na řadu prášky na podporu erekce.

Téma erekce je pro muže hodně citlivé téma, proto by dámy, pokud už tenhle problém s ním musí řešit, měly volit slova citlivě, a hlavně velmi opatrně.

Zdroj obrázku:
staras / Shutterstock.com

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.