Efektivní BF lifting obličeje a lifting dekoltu v Olomouci

Toužíte po krásnějším a zdravějším těle? BF lifting obličeje a lifting dekoltu je inovativní metoda efektivního ošetření obličeje a dekoltu bez invazivních zákroků. A pozor, s velice rychle s viditelnými výsledky. V zásadě jde o lymfatickou masáž obličeje a dekoltu pomocí malé skleněné baňky. Více se o této účinné metodě odstranění vrásek, zvýšení mikrocirkulace a zpevnění svalstva dozvíte v novém článku.

BF lifting obličeje v Olomouci

BF lifting obličeje v Olomouci je moderní metoda dvojitého cílení na pleť a dekolt. Díky tomu se zásadně zvýší mikrocirkulace v pokožce a stimulují se kolagenní vlákna. V zásadě se pak přirozenou, bezbolestnou cestou napínají povolené partie v oblasti obličeje a dekoltu.

Pomocí procedury BF lifting obličeje  se s pletí pracuje zevnitř i zvenku a proto se lépe vstřebávají krémy i séra, které při ošetření aplikují. Díky BF liftingu obličeje se pak za pomoci jemných podtlaků redukují vrásky. Během procedury se v kůži aktivuje kolagen, čímž se pokožka hydratuje a je odolnější. Pomocí speciálních lymfatických tahů se otevřou také malé póry a pokožka je tak 100 % připravená na hloubkové čištění. Díky tomu se pak do kůže jednoduše vpraví různá séra a další pokožce prospěšné látky. Na závěr BF liftingu obličeje se kůže profesionálně čistí pomocí ultrazvukové špachtle, která bez bolesti, hloubkově a velice rychle pročistí váš obličej.

Radiofrekvenční lifting v Olomouci

Speciální radiofrekvenční lifting je bezbolestné vypnutí a celkové omlazení ochablé pleti bez bolestivých, invazivních zákroků. Za pomoci speciálních rádiových vln dochází k postupnému stažení uvolnění a vypnutí povadlé kůže. Opakovanou radiofrekvencí je pak možno účinně potlačovat vrásky v obličeji a dalších problémových oblastech jako například v podbradku.

Rádi se o vás přivítáme v novém salónu krásy a zdraví Body Factory Olomouc. Čeká vás tým specialistů, kteří vám rádi pomohou, poradí a především zbaví problémů. Najdete nás na ulici Komenského 16 v Olomouci.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.