Módní trendy pro rok 2018

Tak! Oslavy Silvestra máme za sebou a doufejme, že vás dnes ráno neprobudila nepříjemná kocovina, nevolnost a třeštivá bolest hlavy. Máme tu rok 2018, do kterého většina lidí vkládá spoustu nadějí – asi jako do každého nového roku, čímž narážíme na novoroční předsevzetí. Co kdybychom tento rok začali tak, že si představíme módní trendy pro rok 2018? Jestliže vás móda zajímá a chcete být o krok napřed, pak si dnešní článek určitě nenechte ujít!

Módní trendy pro rok 2018

Určitě všichni víme, že se módní trendy rok co rok mění. Je to jako na běžícím pásu, kdy je jeden čas něco in, ale za chvíli by to po tom ani pes neštěkl. Většinu žen móda zajímá, chtějí držet krok s aktuálními předpisy módních guru a chtějí jednoduše vypadat šik. Je-li to i vaším cílem, pak už na nic nečekejte a běžte o pár řádků níže, kde se dozvíte, jaké budou módní trendy pro rok 2018!

Odhalte ramena!

Jako první trend letošního roku si představíme topy, halenky a blůzky s odhalenými rameny. Už tušíte správně, že odhalená ramena budou letos velice in. Dovolíme si upozornit, že abyste předešli módnímu fópá, neoblékejte si pod vršek s odhalenými rameny podprsenku s klasickými ramínky – byla by vidět a nevypadalo by to dobře. Buď vsaďte na ramínka průhledná nebo noste podprsenku, která drží i bez ramínek.

Prodlužte se!

Mezi módní tipy pro rok 2018 budou patřit i kalhoty se zvýšeným pasem. Ty byly hitem před několika lety, pak se sice stáhly do ústraní, ale teď o nich opět můžeme čím dál častěji slyšet. S pomocí kalhot do pasu si navíc opticky prodloužíte postavu. A co k nim nosit? Ideální jsou crop topy, které končí nad pupíkem a společně s vysokým pasem džín vytváří opravdu zajímavý kontrast.

Buďte romantičky!

Na závěr ještě jeden módní trend, který pro vás asi nebude žádným překvapením: květinový vzor! Ten se dostal na přední příčky pomyslného módního žebříčku před několika lety a stále se tam drží, což jen dokazuje, že prostě stojí za to. Nosit se bude na všem, od halenek a topů, přes šaty a overaly, až po džíny, kraťasy nebo legíny.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.