5 věcí, za které byste své nejlepší kamarádce měli poděkovat

Mít opravdovou kamarádku je jako výhra v loterii. A je jedno, jestli jste se vy dvě potkaly nedávno na party, před časem v práci nebo jste spolu seděly v jedné lavici už na základce.

Skutečná kamarádka vás zná tak dobře, že často ani nemusíte nic vysvětlovat a ona ví, co se s vámi děje. Její přátelství se skládá z tisíců drobných službiček a vy víte, že nikdo jiný pro vás tolik neznamená, jako ona. Až sr zase sejdete a budete se cítit fajn, možná byste jí mohla poděkovat.

1. Za to, že vás nechce měnit

Opravdová kamarádka vás má ráda takovou, jaká jste. Proto si vybrala právě vás a proto si s vámi tak rozumí. Ani jí nenapadne, že by vám radila (nebo snad dokonce nařizovala), co na sobě máte změnit. Ví, že nic – jste dokonalá.

2. Za to, že je vám oporou

Kdykoli je vám zle, sesype se na vám  hromada problémů, máte nějaký splín, vaše kamarádka je vrba, které se můžete vypovídat a rameno, o které si můžete opřít hlavu těžkou od starostí. Možná vám neumí pomoci, ale je tu pro vás.

3. Za to, že si nedělá nároky na váš čas

Samozřejmě, že jste spolu rády, ale máte také své rodiny a další aktivity a závazky. Možná spolu trávíte méně času, než byste si obě přály, ale chápe, když to nejde. O to víc si to pak spolu užíváte.

4. Za to, že jí můžete absolutně věřit

Zná vaše nejtajnější tajemství, Která jsou u ní schovaná jak na dně moře. Když něco slíbí, splní to. Dodrží termíny, ledacos za vás zařídí, je na ni spolehnutí a nikdy nezklame. Jistě, ona ví, že vy pro ni děláte totéž, ale to není hlavní důvod, proč jí za to nepoděkovat.

5. Za to, že sdílí stejné hodnoty

Má stejný názor na výchovu dětí a tráví dovolenou přesně jako vy. Chodí si s vámi zaběhat nebo do stejné vinárny, máte spoustu společných zájmů, ale ty které nesdílíte vám nevnucuje. Díky tomu je jen málo třecích ploch, takže to mezi vámi skoro nikdy neskřípe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *