5 signálů, které říkají: líbíte se mu!

Již nějakou dobu se scházíte s moc milým mužem a máte pocit, že si výtečně rozumíte. Zatímco na vaší straně je jasně viditelný zájem, marně si lámete hlavu nad tím, jak se na to kouká on. Možná si pohráváte s otázkami typu: Má to stejně jako vy? Líbíte se mu? Chtěl by něco více? A ačkoli máte otázek plnou hlavu, strach vám nedovolí zeptat se dotyčného na rovinu. Nenechte se zbytečně užírat obavami a raději si jeho přítomnost užívejte na maximum. My jsme se nad signály zájmu zamysleli za vás a sepsali jsme je do dnešního článku.

Líbíte se mu? Víme, jak to poznáte!

Líbíte se mu nebo si jeho zájem pouze namlouváte? Cítí to k vám stejně jako vy k němu, nebo si o jeho citech děláte marné naděje? Už bylo dost otázek, teď pojďme společně hledat odpovědi!

 1. Přímý pohled

  Pokud s dotyčným mluvíte, dívá se vám zpříma do očí a za žádnou cenu neuhýbá pohledem. To je první jasné znamení, že o vás má zájem, protože oční kontakt dokáže prozradit mnohé.

 2. Směje se s vámi

  Ačkoli se hodně mluví o tom, že muž dokáže ženu rozesmát, funguje to i naopak. Pokud se s vámi dotyčný často směje a dokáže se upřímně zasmát i vašim vtipům, pak máte vyhráno: líbíte se mu!

 3. Zajímá se o vás

  Dalším jasným signálem, který vám nahrává do karet, je jeho projevený zájem o vaši osobu či o vaše koníčky. Pokud se zajímá o to, co děláte, co vás baví, čím ráda trávíte čas a podobně, pak se o vás chce dozvědět více a to by přece nedělal, pokud byste mu byla lhostejná.

 4. Chce vám udělat radost

  I maličkost stačí ke štěstí! Pokud vám dotyčný dá nějakou drobnost čistě jen tak, aniž byste měla svátek nebo narozeniny, pak je to jasné: líbíte se mu a chce vám udělat radost! To je přece tak roztomilé, nemyslíte?

 5. Usmívá se na vás

  Na závěr zmíníme kouzlo obyčejného úsměvu, protože co si budeme nalhávat – není nic krásnějšího, nežli úsměv vedoucí přímo od srdce! Takže pokud se na vás daný muž usmívá a mnohdy u toho vypadá jako snílek, pak si můžete zajásat, protože ten o vás má zaručeně zájem!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *