5 nejlepších knih pro dlouhé zimní večery

Taky si neumíte představit zimní večer bez hrnku teplého pití a knihy? Čas kolem Vánoc jako by byl stvořený pro posezení s knihou v pohodlném ušáku nebo čtení v pohodlném zachumlání pod dekou. Kniha je také velmi vděčný tip na vánoční dárek.

Vybrali jsme pro vás z knižních novinek pět titulů, které by neměly ujít vaší pozornosti v předvánočním shonu. Jistě potěší vás nebo někoho z vašich blízkých.

Díky za fíky (Halina Pawlowská)

Další z knížek naší populární spisovatelky je o tom, že se láska nedá naplánovat, že někdo není romantik, ani když vidí nejkrásnější místa na světě a že svět showbyznysu není taková džungle, jak se říká. A že je vždycky lepší milovat, než být milován.

Nech mě jít (Edward Docx)

Louis Lasker došel do posledního stadia smrtelné nemoci a žádá, aby ho jeho tři synové doprovodili na poslední cestě – na curyšskou kliniku, kde se provádí eutanazie. Oba starší bratři to odmítnou udělat. Ani nejmladší Louis si není zdaleka jistý, jestli lze otcův nápad považovat za dobrý, ale vydá se s otcem na cestu.

Najdi ji (Steven Levitsky , Daniel Ziblatt)

Když detektiva D. D. Warrenovou zavolají k případu, ukáže se, že se třemi podezřelými vyšetřovanými v souvislosti s objevem nahé dívky a muže, kterého zabila je nějak spojená i Flora, žena, kterou kdysi unesli kterou kdysi unesli a ona se dnes snaží pomáhat jiným ztraceným dívkám. Je Flora oběť, nebo spolupachatel? A proč zase zmizela? K dlouhým večerům neodmyslitelně patří dobrá kriminálka a tou kniha “Najdi ji” určitě je.

Hvězdy první republiky

50 filmových ikon z doby První republiky a protektorátu se nesmazatelně zapsalo do srdcí filmových diváků a doslova psalo historii. V dokonalé úpravě s elegantním leskem, živým a čtivým jazykem, a samozřejmě zasvěceně a důkladně vás provedou i těmi nejtajnějšími zákoutími svých soukromých i hereckých životů.

Důvěřuj životu (Louise L. Hay)

Tato kniha vychází na počest nedávno zesnulé autorky mnoha světových bestsellerů Louise Hay. Její dílo inspirovalo miliony lidí po celém světě. Výňatky z jejích nejslavnějších knih nám mají připomenout, že je vaše oblíbená autorka duchem stále mezi námi. Název knihy Pravdivý život upozorňuje na to, jak intenzivně Louise Hay po celý život za pravdou šla.

 

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.