Triky na jednoduché prodloužení vlasů

Mít alespoň jednu krásné dlouhé a husté vlasy je snem většiny žen. Moderní technologie už jim řadu let umožňují své vlasy zhustit a prodloužit prameny vlasů jiných. Dnes už jsou metody prodlužování vlasů tak jednoduché, že některou z nich zvládnete snadno doma i vy. 

Prameny vlasů na prodloužení seženete ve speciálních obchodech, tak vám také poradí, která ´metoda je pro vás nejlepší. Záleží na tom, jestli chcete mít prodloužení dlouhodobé (musí se ale cca po 3 měsících opravit) nebo takové, které můžete libovolně sundavat.

Flexibilní metoda prodloužení

Asi nejjednodušší způsob, jak si příležitostně “prodloužit” vlasy, je vhodně zvolený příčesek. Můžete tak například vzbudit dojem, že máte dlouhé vlasy stažené do uzlu na temeni, i když ty vaše vám sahají sotva po ramena. Není nutná složitá aplikace, jen přichytit vlásenkami. 

Jestliže máte ráda účesy na krátko nebo polodlouhé, ale chcete se výjimečně blýsknout dlouhou kšticí, je pro vás vhodná také metoda clip in. Prameny dlouhých vlasů přichytíte ke svým sponami s protiskluzem, takže s trochou zručnosti máte během chvíle vysněné dlouhé vlasy. Navíc se dají bez problémů i žehlit.

Metody prodloužení až na tři měsíce

Micro ring využívá prameny vlasů zakončené kroužkem, kde je navíc přidělané očko pro jednoduchou aplikaci. Chce to jen trochu cviku a po 3 měsících posunout víc ke kořínkům.

Keratin na pramenech, jimiž prodlužujete, se zahřeje pájkou. Rozehřátým keratinem spojem pak spojíte prodlužovací prameny s vašimi vlasy. Che to trochu šikovnosti nebo požádat kamarádku.

TAPEX neboli pásková metoda je způsob prodlužování, který je tak jednoduchý, že ho zvládne opravdu každý. U metody tapex se vlasy, které jsou zataveny do silikonového spoje, jednoduše nalepí pomocí lepicí pásky k vlastním vlasům na hlavě. Během chvilky si vlastnoručně prodloužíte vlasy asi na dva měsíce. Pak je nutné pásky vyměnit a prameny nalepit blíž ke kořínkům. Nic složitého, že?

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.