Co je na prvním rande totální tabu?

Máte před sebou první schůzku a čím více se onen den D blíží, tím více jste nervózní. S největší pravděpodobností se na první rande nechystáte poprvé v životě, ovšem i přesto drtivou většinou lidí cloumají pocity nervozity, strachu i nejistoty – nejčastěji pak z toho, zda náhodou něco nepokazí. Příprava je důležitá, především byste měli vědět, co je na prvním rande totální tabu a čemu byste se ve svém vlastním zájmu měli vyvarovat.

Co je na prvním rande totální tabu, aneb co se nehodí?

Věřte tomu nebo ne, ale i první rande má svá pravidla, kterých byste se měli držet. Existuje totiž seznam věcí, které se na první schůzku nehodí. Oč se jedná? Pokud chcete vědět, co je na prvním rande totální tabu, pak jste tu správně. Pohodlně se usaďte a čtěte dál!

  • Řeč o bývalých? Ani omylem!

    Jestli se na první schůzce o něčem nesmíte bavit, pak jsou to bývalí partneři. Tohle téma se nehodí ani na druhou, třetí nebo čtvrtou schůzku. Kostlivce proto nechte ve skříni a nevytahujte je. Vůbec. Nikdo nechce poslouchat o těch, kteří tu byli před ním.

  • Sex? Máte přece nějakou čest!

    Ačkoli se tomu hodně lidí diví, na prvním rande se nehodí ani sex. Možná máte schůzku po hodně dlouhé době, kdy jste si v tomto ohledu museli vystačit sami a navíc se vám váš protějšek opravdu líbí, ale pořád máte nějakou svou čest. Tak ji nezašlapejte do země tím, že se pustíte do intimních radovánek po dvou deckách bílého!

  • Debata o penězích? Možná příště!

    Na prvním rande byste se neměli bavit ani o penězích, už vůbec byste neměli začínat debatu o tom, kolik vyděláváte. Peníze jsou totiž velmi často důvodem k nedorozumění nebo ke sporu a to je na první schůzce naprosto zbytečné.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.