Nábytek na míru a příslušenství, které k němu potřebujete

Rekonstrukci domácnosti je většinou potřeba vzít z velké vody načisto. To znamená, že vaší pozornosti by nemělo uniknout naprosto nic. Nová podlaha, nové omítky, nový nábytek, to všechno se vyplatí vyměnit v momentě, kdy se rozhodnete pro změnu (pokud si samozřejmě nechcete přidělávat práci a nepořádek postupně).

Nabídka obchodů s nábytkem je dnes opravdu bohatá, nicméně se jednotlivé kusy většinou pohybují ve standardních rozměrech. To se může stát problémem, pokud je vaše domácnost tvořena rozměry atypickými. Není ovšem důvod k panice, nábytek si můžete nechat vytvořit na míru a následně si k němu dokoupit ostatní příslušenství. A právě a tom druhém si v tomto článku budeme povídat.

Jaké příslušenství je potřeba dokoupit pro nábytek na míru?

  • úchytky a madla
  • kování
  • posuvné systémy na skříně

Pokud se rozhodnete pro vytvoření nábytku na míru, tak od výrobce dostanete pouze základní dřevěné desky, ke kterým si dále musíte dokoupit veškeré příslušenství. Úchytky a madla mezi ně rozhodně patří, protože skříně musíte pomocí něčeho otevírat. Investice do nich není nijak finančně náročná, takže se nemusíte ničeho obávat. To samé platí i pro nábytkové kování, díky kterému se budou dveře skříní otevírat.

Jak se to s velkými, vestavěnými skříněmi?

Vestavěné skříně většinou slouží jako úložný prostor pro veškeré oblečení. Většinou se otevírají za pomocí pojezdů, kterými se dveře posouvají z jedné strany na druhou. Posuvné systémy pro vestavěné skříně se na trhu také vyskytují. Stejně jako všechno ostatní pak nestojí tak vysoké částky, aby vás jejich koupě přivedla na mizinu. Právě naopak, díky nim se vám podaří vytvořit nábytek vysoké kvality.

Doufáme, že vás tento článek přinejmenším uklidnil, že i vaše atypická domácnost se bude moci pyšnit kvalitním nábytkem, ke kterému sice vede o něco složitější cesta, ale ve výsledku s ním budete stejně spokojeni.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.