Které barvy zvýrazní vaší krásu

Jaké barvy zvolit na oblečení, vlasech, líčení nebo doplňcích? Jaký odstín vám bude nejvíce slušet? Která barva zvýrazní vaší krásu a přiměje vás líbit se sama sobě? Možná si den co den pokládáte podobné otázky, zatímco stojíte před šatní skříní ve snaze najít něco na sebe, nebo uvažujete nad vhodným líčením, které by vám zalichotilo. Věřte nebo ne, ale barvy si s námi umí pohrát. Pokud dokážete porozumět jejich kouzlu, pak se sama sobě začnete líbit!

Jaké barvy vám budou slušet?

Každá žena chce být krásná. O tom není žádný pochyb. Jedno staré známé rčení říká, že neexistuje ošklivá žena, jsou pouze takové, které se neumí udělat krásnými. A to je škoda! I vy můžete působit přitažlivě, můžete být sama se sebou spokojená a můžete si zvýšit sebevědomí – a to pouze tak, že se naučíte zacházet s barvami tak, aby vám lichotily! V dnešním článku vám tohle tajemství prozradíme.

Vhodné barvy podle typu pleti

Nejdůležitější je vědět, jaký jste typ pleti. Určit ho můžete poměrně snadno a to tak, že se nenalíčená a s vlasy staženými do culíku postavíte před zrcadlo na denním světle a budete si k obličeji přikládat látky teplých a studených odstínů. Pokud váš obličej získá jiskru a vaše rysy se zjemní, pak je to pravé ořechové, co hledáte.

Typy pleti: 

  • letní
  • jarní
  • zimní
  • podzimní 

Letní typ pleti

Pokud máte letní typ pleti, radíme vám vsadit horkou kartu především na odstíny modré, kterými může být šedomodrá, modrozelená i denimová. Chybu neuděláte ani tehdy, pokud se rozhodnete pro růžovou, jemně fialovou nebo břidlicově hnědou.

Jarní typ pleti

U jarního typu pleti je dobré vybírat mezi zlatavými a nažloutlými odstíny, mezi kterými se může objevit korálová, meruňková nebo lososová. Stejně tak vám bude slušet modrá a to především tyrkysová nebo akvamarínová.

Zimní typ pleti

Jste zimní typ? Pak i pro vás máme pár tipů! U tohoto typu pleti je dobré vsadit na chladné barvy, ale slušet vám bude i červená nebo třeba sytě růžová. Mezi další vhodné odstíny zařadíme azalkovou a tmavě fialovou barvu.

Podzimní typ pleti

Na závěr tu máme podzimní typ pleti, kterému všemi deseti doporučujeme teplé odstíny hnědé, rezavé, zlaté a narudlé. S těmito barvičkami nemůžete šlápnout vedle. Svědčit vám ale budou i odstíny zelené, khaki nebo barva petroleje.

 

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.