Koberce do dětského pokoje

Máte v plánu rekonstruovat dětem pokojíček, protože ten stávající pokoj, který je vlastně narychlo přestěhovaný z bývalé pracovny, má s dětským pokojem společný v podstatě jen název? Pravděpodobně přemýšlíte, jak interiér pokoje správně zařídit tak, aby se v něm děti cítily jako ryby ve vodě. Důležité je při vymýšlení interiéru zvážit, má-li být pokojík zařízen spíše nadčasově, nebo budete-li chtít každých pár let investovat do jeho inovace.

Jestliže plánujete spíše nadčasové vybavení, tedy takové, které s dítětem tzv. „poroste“, můžete ušetřit nemalé množství peněz. V takovém případě ale pravděpodobně budete volit raději univerzálnější barvy. Kromě postele, psacího stolu, kvalitní židle a nějakých polic na hračky, knihy a další potřebné věci budete do pokojíku kupovat i koberec. Záleží pouze na vás, zvolíte-li kusový koberec, který bude položený například jen u postele, nebo necháte-li položit metrážový koberec na celou podlahu. Oba typy mají jistě své výhody i nevýhody, které je potřeba důkladně zvážit.

Dětské koberce jsou v poslední době u všech designérů dětských pokojů velmi oblíbené, protože nabízejí množství barevných variant. Dají se vybírat například i podle stáří dítěte a také podle koníčků, které dítě má. Malí chlapci jistě ocení koberec s cestami a silnicemi, po kterém by si mohli jezdit s autíčky, dívenkám se naopak budou líbit například koberce s princeznovskými motivy, případně s motivy zvířátek. Odrostlejší děti naopak uvítají jednobarevné koberce bez výraznějších motivů.Při výběru koberců vám může pomoci také bohatý sortiment dětských koberců, který nabízí na svých stránkách www.vopi.cz společnost Vopi, s.r.o. Vybavovat dětský pokojíček tak nemusí být noční můrou, protože se dá mnoho věcí pořídit také přes internet.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.