Kde sledovat sněhové zpravodajství

Zima konečně udeřila i k nám, ačkoli to tak ještě před pár dny vůbec nevypadalo. Zatímco před dvěma týdny jsme při pohledu z okna sledovali spíše jarní počasí, kterému mnohdy odpovídaly i panující teploty šplhající nad deset stupňů, pokud se z okna podíváte teď, odměnou vám bude sněhová nadílka a hodnoty na teploměru klesající i hluboko pod nulu. Tuto skutečnost vítají s nadšením především milovníci zimních sportů, kteří se již nemohli dočkat prvního padlého sněhu, který by konečně odstartoval letošní zimní sezonu. Možná k nim patříte i vy a lámete si hlavu nad tím, které horské středisko navštívíte. Od toho je tu dnešní článek, který vám prozradí, kde sledovat sněhové zpravodajství. Díky tomu získáte přehled o daných střediscích nejen u nás, ale i v zahraničí.

 • Snehove-zpravodajstvi.cz

  Denně aktualizovaný přehled o stavu českých lyžařských středisek vám jistě přijde vhod. Díky rozmanité nabídce celkem 100 středisek nacházející se na půdě naší země budete mít okamžitě jasno, kam vyrazit na lyže, snowboard nebo běžky ať už sami nebo s celou rodinou. Dozvíte se zde nejen výšku padlého sněhu, ale i množství sjezdovek v provozu a další užitečné informace.

 • Skinet.cz

  Nechcete-li se omezovat pouze na hory v České republice, pak oceníte informace poskytované stránkou skinet.cz. Zde je pro vás připravena spousta užitečných informací zahrnující nejen výšku padlého sněhu, ale i množství otevřených sjezdovek. Vybírat můžete mezi středisky nejen v ČR, ale i v Rakousku, Francii, Švýcarsku nebo na Slovensku.

 • Snow.cz

  Dalším místem, kde lze sledovat sněhové zpravodajství, je stránka snow.cz. Určitě oceníte přehled středisek, které jsou zde pro vás seřazeny podle hodnoty padlého sněhu. Během několika vteřin tak budete vědět, ktré středisko má nejvíce padlého sněhu. I v tomto případě přehled zahrnuje jak česká, tak i zahraniční lyžařská střediska.

 • Ceskehory.cz

  Na této stránce pro vás denně aktualizují informace o českých horských střediscích. Kromě přehledu padlého sněhu nebo počtu otevřených sjezdovek zde najdete i odkazy na kamery přímo ze středisek, díky kterým se budete sami moci přesvědčit o aktuálním stavu, stejně jako si zde budete moci přečíst předpověď počasí pro danou lokalitu.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.