Kam na dovolenou na jižní Moravě s kamarádkou?

Ráda byste si jen tak vyjela na víkend s Vaší kamarádkou a nechala doma všechny starosti? Jižní Morava a její okolí je jako stvořené pro prožití prodlouženého víkendu v měsíci září. Jižní Moravu si zamilujete pro její malebnou přírodu, pestrou nabídku kulturního vyžití i bohaté možnosti wellness odpočinku. V levném ubytování jižní Morava se Vám podaří načerpat nové síly a vrátit se domů plná energie a dobré nálady. Bohatou nabídku na ubytování najdete na internetovém portálu Kamsi.cz, již dnes si můžete pomocí této webové adresy ubytovani.kamsi.cz/jizni-morava rezervovat v některém z jihomoravských penzionů, hotelů či apartmánů.

Na své si na jižní Moravě přijdou také nadšenci moravského vína. O víkendu 16. – 18.9. 2016 se tak můžete vydat na Znojemské historické vinobraní.  Tentýž víkend se koná také bzenecké krojované vinobraní.  Za toulkami vinařství se můžete vydat také do Valtic, kde na Vás v historických sklepech valtického zámku čeká veřejná degustační expozice se stovkami nejlepších vín nejen v České republice. Vaši pozornost si zaslouží také areál historických vinných sklepů Plže v Petrově nebo vinice Šobes v Národním parku Podyjí.

Ubytování jižní Morava je skvělým výjezdním bodem pro cyklovýlety v Lednicko – valtickém areálu. Projet se tak můžete Knížecí Lichtenštejnskou stezkou za památkami UNESCO, která začíná a končí ve Valticích, zastavit se můžete cestou u Rendez – vous, chrámu Tří Grácií, Janova hradu, zámku Lednice, Hraničního zámečku. K dalším oblíbeným cyklovýletům patří také stezka Drahanskou vrchovinou za perlami Vyškovska nebo Jantarovou stezkou z Brna do Nového Přerova. Milovníci přírody by určitě neměli zapomenout navštívit Moravský kras s krásnou krápníkovou výzdobou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *