Jaký zvolit šperk na očekávanou společenskou akci?

Naprosto každá žena chce být dokonale sladěná na očekávanou společenskou akci. Základem je padnoucí oblečení a obuv, hezké líčení, upravené nehty a především šperk, který zaujme. V tomto článku vám dáme inspiraci na šperky, které mají hlubší význam, vypadají vesmírně a mají údajně léčivé účinky. 

Na očekávanou společenskou akci je základem zvolit šperk, který je elegantní, moderní a současně vyjadřuje váš styl. Jedním z takových je šperk s vltavínem, o kterém vám prozradíme zajímavé informace, díky kterým si ho zamilujete stejně tak, jako mnoho slavných žen, kterými jsou například Katy Perry nebo Megan Fox. 

Okouzlete vltavínem na společenské akci

Přemýšlení o tom, jaký šperk si vzít na důležitou akci, může být pro některou ženu stresující. V případě, že se jedná o ples, divadelní představení nebo galavečer vybírejte šperky, které jsou trochu více sofistikované a elegantní. Pro shrnutí, šperky s výraznými vltavíny. 

Pokud jste sebevědomá a milujete pozornost ostatních, je pro vás skvělou volbou výraznější náhrdelník s vltavínem a českým granátem. Pokud jste milovnice decentního stylu, je vhodné zvolit náhrdelník s vltavínem zdobený zirkony. Vaši osobnost můžete vystihnout velikostí, tvarem a povrchem kamene. Na důležitou akci si nesmíte zapomenou vzít náušnice s vltavíny, náramek a případně prsten. Všechny šperky by měly být v jednom stylu.  

Na firemní akci nebo bál je vhodné zvolit nenucený styl, který bude opět vyjadřovat vaší osobnost. Stříbrný náhrdelník s menším vltavínem, jednoduchý náramek a jemné náušnice jsou decentní, ale zároveň okouzlující volbou, kterou vám budou všichni závidět. Nechte se inspirovat slavnými hvězdami.

Zdroj foto: KPixMining / Shutterstock.com

Fascinující vznik vltavínu

Šperky s vltavíny jsou výjimečné především díky svému vzniku a neobvyklému vzhledu. Vltavín je kámen, který pravděpodobně vznikl při dopadu velikého meteoritu na území dnešního Německa. Při vysoké teplotě vytryskly miliony tun meteoritu s roztavenou horninou na území Jižních Čech a právě proto jsou vltavíny nacházeny ve tvaru kapek, oválů nebo disků. Když se na něj detailně podíváme proti slunci, vidíme malé vzduchové bubliny. Je tedy díky nim vnímán jako kámen s vesmírnou energií a léčivou schopností. 

Vltavíny lze zakoupit v kombinaci se zlatem, stříbrem nebo také samostatně jako sběratelský kousek do vaší vitríny. Mystickou sílu v nádherném šperku si jistě zamiluje nejedna žena. 

Mohlo by se Vám také líbit

Diskuze je uzavřena.