Jak zhubnout zadek

Zadek patří k těm ženským partiím, na kterých si velmi zakládáme. Nejen bujný dekolt, ale i hezky tvarovaný a pevný zadek patří k sexy symbolům a části těla, jež přitahuje pohledy mužů.

Muže dělíme na horňáky a dolňáky. Jak název prozrazuje, horňáci soustředí svou pozornost na horní část ženského těla a dolňáci na tu spodní. Sebelepší make-up, umělé řasy a push-up podprsenka nic nezmůže, je-li muž zkrátka dolňák. Přiznejme si, že nepotíme krev v posilovně pouze pro svůj vlastní pocit. Samozřejmě, že sem patří zdraví, snaha být štíhlá, nefunět, když dobíhám autobus, ale také v tom je alespoň kousíček snahy ohromit své okolí, především pak opačné pohlaví. To je přesně ten důvod, proč ženy při cvičení zaměřují svou pozornost také na zadek. Určitě je pak velmi příjemné, když nás partner pochválí, že máme hezké pozadí. Výtečný guláš a ideální povahové vlastnosti nezmiňuji, protože dnes je řeč o našem zadečku.

Změna jídelníčku a pravidelné cvičení

K tomu, abychom zmenšili své pozadí je zapotřebí kompletně změnit svůj jídelníček a začít cvičit. Z gauče u pytlíku chipsů žádné změny nedocílíme. Žádná zkratka k tomuto cíli bohužel nevede. Nemusíte být však pravidelným fitness návštěvníkem, protože cvičit se dá i z pohodlí domova. Nepotřebujete k tomu ani rotoped či běhací pás. Pokud něco z toho doma máte je to velké plus, ale vystačíte si i s běžným kardiem, které lze provádět bez složitého nářadí. Dokonce ani švihadlo mít nemusíte – stačí pouze simulovat skoky přes švihadlo, běh na místě a podobné cviky, díky kterým se nejen zahřejete, což je před každým cvičením důležité, ale rovněž u toho spalujete – hubnete.

Zvyk je železná košile

Jak se praví, zvyk je železná košile. Udělejte si denně čas na cvičení a zvykněte si na tuto pravidelnost. Určitě necvičte každý den jedno a totéž. Udělejte si rozpis cviků a zacilte pokaždé na jinou svalovou skupinu. Jeden den bříško, druhý nohy, třetí zadek a čtvrtý horní část těla. Vydržíte-li takto cvičit minimálně měsíc a zároveň upravíte svůj jídelníček, brzy se dočkáte skvělých výsledků. Přikládám video pro inspiraci. Mám už své vytipované online lektory a Rebecca Louis patří k mým oblíbeným. Pevně věřím, že si jí také zamilujete – a teď hurá cvičit.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.