Jak potěšit novopečené rodiče

Stát se čerstvým rodičem znamená mnohem více pocitů, než se může vnějšímu světu zdát. Přizpůsobují se novému životu s potomkem a snaží se zorganizovat si veškerý chaos, který se kolem nich děje. S miminkem přichází mnoho nového. Stalo se hezkým zvykem udělat v tomto období plném změn novopečeným rodičům radost nějakým dárkem.

Váš dárek by mohl být něco, co jim rozzáří úsměv, co jim přinese do těchto náročných dní trochu klidu do srdce a zmírní starosti. Při výběru se soustřeďte buď na něco praktického, co opravdu využijí, případně něco památečního, co jim jejich velký den bude stále připomínat.

Potraviny potěší vždy

Menší dárkový koš plný dobrot jistě potěší porodem vyčerpanou maminku i novopečeného otce. A nemusí být všechno kupované, domácí buchty, muffiny či doma pečené čokoládové sušenky určitě nikdo neodmítne.

Vybírejte potraviny, o kterých víte, že potěší. Pokud se za rodinkou chystáte na návštěvu k nim domů, určitě je neurazíte, když přinesete dobrý oběd. V této domácnosti mají teď zaručeně jiné starosti. Pokud jste si s novou rodinkou velmi blízcí, můžete uvařit oběd častěji, případně jim jídlo zamrazit do krabiček na později.

Poukaz na odpočinek

Každý novopečený rodič ocení poukaz na trochu toho odpočinku. Ať už na masáž, úklid domácnosti, donášku oběda, nebo třeba odpoledne strávené v relaxačním centru. Pokud s poukazem nabídnete i osobní hlídání ratolesti v době procedury, rodiče možná budou ze začátku mírně nervózní, ale vrátí se odpočatí a vám velmi vděční.

Balíček pro malé

Užitečné věci pro dítě, které se neztratí a stoprocentně najdou své upotřebení.  Dětské vlhčené ubrousky, plenky, kousací kroužky, chrastítko, kousátko, hydratační krémy, sadu péče o miminko. Možností je mnoho a rodiče jistě potěší, že na jejich ratolest tolik myslíte.

Na památku

Otisk dětských ručiček a nožiček bude nádherným a originálním dárkem pro každého rodiče. Vždyť takhle maličké je to miminko jen jednou. Pokud během návštěvy vyfotíte i pár fotek můžete jim později zaslat fotografie poštou a nebo osobně donést v rámečku. Přeci jen prvních pár dní je hektických a tak malá připomínka rodiče zajisté potěší. Můžete jim také zaplatit focení miminka u profesonálního fotografa.