Jak najít levný last minute

Mnozí z nás plánují dovolenou měsíce dopředu. Hledají vhodný termín a destinaci a snaží se co nejdříve zaplatit zálohu, aby získali dobrou slevu. First minute zájezdy jsou ideální volbou pro rodiny s dětmi, kdy často mají ubytování 1 – 2 dětí zdarma.

Je ještě jedna možnost, jak zaplatit za zájezd i výrazně méně proti katalogové ceně, a to je last minute –  varianta pro dobrodruhy. Abyste získali opravdu levný last minute zájezd, je dobré dodržet doporučení, které vám dnes odhalíme.

Super last minute

Zájezdy označené v nabídce jako super last minute jsou obecně nejlevnější možné varianty daného zájezdu. Jsou to termíny nástupu na dovolenou do tří dnů, tedy jsou vhodné pro cestovatele časově flexibilní. Znamená to sbalit si kufr a být připraveni na to, že můžete najít lákavou nabídku s odletem i do několika hodin. Ze stejného důvodu je dobré nevázat se na konkrétní destinaci, ale brát takovou, která se právě naskytne. Je v tom výzva a trochu dobrodružství, ale taková dovolená na slepo může být jednou z nejkrásnějších vůbec.

Zkuste služby agentur nebo srovnávačů

Abyste netrávili spoustu času vyhledáváním nejlevnější dovolené, zkuste službu některé z cestovních agentur nebo internetové srovnávače, kde jsou nabídky mnoha cestovních kanceláří. Stačí zadat si důležitá kritéria (vybaven a kvalita hotelu, stravování, fakultativní služby a podobně), a vybíráte z doporučených nabídek. Můžete si nadefinovat i hlídače, který vám do emailu pošle nabídku odpovídající vašim požadavkům ihned potom, co se objeví.

Jednou s levných variant cestování jsou i slevové portály, kde některé cestovní kanceláře inzerují zlevněné zájezdy. Vždy se totiž za každou cenu snaží naplnit celou naplánovanou kapacitu, i když jdou někdy s cenou pod náklady. Místa v letadle i nasmlouvané pokoje totiž zaplatit musí bez ohledu na obsazenost.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.