Jak najít levné letenky

Cestování nemusí být drahá záležitost, víte-li, jak k této aktivitě přistupovat chytře. Cestovat po vyhlášených i méně známých zákoutích, poznávat neustále nová místa, objevovat atmosféru populárních destinací – to všechno jsou důvody, jež lidi nutí sbalit si svých pět švestek a vyrazit na dobrodružstvím. Chcete-li cestovat a neutratit přitom balík peněz, pak vám možná v hlavě hlodá otázka, jak najít levné letenky a poznat tak svět doslova za hubičku.

Jak najít levné letenky – užitečné rady

Je logické, že ne každý má dostatek času na to, aby mohl sedět několik hodin u internetu a jako stříž vyhledávat nejlepší nabídky na co možná nejlevnější nabídky. Naštěstí existuje několik zajímavých portálů, na kterých seženete letenky za babku a ušetříte tak nejen čas, ale i peníze. Další efektivním způsobem je hledat letenky s předstihem, neboť tehdy se dají pořídit ty nejlepší nabídky.

  1. Máte-li představu, kam se chcete o volném čase vydat, sledujte nabídky akčních letenek s dostatečným předstihem. Několik měsíců před dnem odletu se dají letenky pořídit za mnohonásobně nižší cenu, nežli třeba týden před dnem D.
  2. Existuje řada portálů, kde si můžete nastavit hlídání akčních letenek, aniž byste museli sedět u počítače. Jednoduše vyplníte email, na který vám budou přicházet zajímavé slevové nabídky. Pak už to chce jen neotálet a v případě zájmu letenky co nejdříve zarezervovat nebo zaplatit.
  3. Nejlevnější bývají letenky platící o víkendech nebo v okrajových ranních či nočních hodinách. Pokud vám tedy nevadí tato doba odletu, pak si jistě vyberete.

Pomocníci s hledáním

  • weby informující o zlevněných letenkách
  • vyhledávače levných letenek
  • sledovací agenti zasílající akční nabídky

Portály, kde se dají sehnat letenky za pár kaček

Níže vám prozradíme 3 portály, na kterých se dají letenky pořídit velmi výhodně a mnohdy i za pár kaček, což jistě oceníte.

  1. Cestujlevne.com
  2. Zaletsi.cz
  3. Skypicker.com

 

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.