Pánská polo košile

Hledáte pro něj vzdušný letní outfit? Vsaďte na klasiku v podobě polokošile a šortek

Víte, co se líbí vašemu partnerovi? Velice pravděpodobně, jako většina mužů, je to pohodlné oblečení. A z hlediska módy mají mnozí muži bezpochyby nejraději léto, protože si s oblékáním nemusejí dělat velkou hlavu. Možná ale také jeho šatník letního oblečení by už potřeboval trochu protřídit. Stará sepraná trika a ošoupané šortky, které už dávno vyšly z módy, jej už letos obléknout nenechejte!

Stylová polokošile

Tomuto typicky pánskému svršku se říká polokošile, ale někdy také jednoduše polo triko. Je to kousek, který mají pánové hodně v oblibě, protože je někde na půli cesty mezi formálností klasické košile a ležérností běžného trika. Je to zkrátka velmi elegantní módní kousek, který nesmí chybět v šatníku žádného moderního muže. Polo košile se vyznačuje několika knoflíčky a límečkem, případně různými dalšími módními detaily na rukávech, na prsou a jinde. Trendy jsou jak jednobarevná provedení, tak nejrůznější barevné kombinace, případně doplněné o:

  • Módní vzory
  • Luxusní potisky
  • Propracované nášivky

U polo trika se zkrátka kreativitě návrhářů meze nekladou. Tento kousek oblečení je u mužů tak populární také proto, že si jej mohou vzít zkrátka kamkoliv. Pokud si vezme polo triko, tak má jistotu, že nic nezkazí, i kdyby se z vycházky do parku nakonec stala účast na společenské akci. S polo trikem neudělá nikdo nikde ostudu. Naučte ale svého partnera také polokošili správně nosit, protože ne každý muž v tom má jasno. Ke casual outfitu, tedy třeba k džínům, se nosí běžně přes kalhoty, ale k elegantním kalhotám, třeba když vyrazí na golf, potom jednoznačně zastrčená v kalhotách.

K létu patří šortky

Vraťme se ale rychle k pohodlnému oblečení, protože polokošile lze v létě bez problému doplnit o klasické šortky. Také levné kraťasy mohou vypadat velmi stylově, můžete si vybírat mezi látkovým provedením, které je často velmi pestrobarevné a výrazné, nebo můžete vsadit na džínovinu. Také potrhané džínové šortky budou vypadat velmi moderně.