5 tipů na dárky pro muže

Pokaždé, když jsem vybírala dárek pro nějakého muže, byla jsem s rozumem v koncích. Protože když jsem si myslela, že jsem našla něco úžasného, obvykle to přijali jen s vlažným zájmem. A pak je nadchla úplná maličkost. A když jsem se nakonec odhodlala a na rovinu se zeptala, co by si přáli, odpověděli obvykle, že nic nepotřebují.

Právě to je klíčem k dárku pro muže: zjistěte si, co “potřebují”. Co by si sami rádi koupili, ale z nějakého důvodu to odkládají. Asi to nebude kožená peněženka s monogramem, protože stejně nejspíš nosí peníze po kapsách. After shave a deodorant sice potřebují, ale to si myslíte vy, oni ani ne. Muži potřebují úplně jiné věci.

1. Podpořte ho v zálibách

Zmínil se váš muž – tenista, že by potřeboval novou raketu, rybář naviják a podobně? Pozorujte ho, naslouchejte mu – jistě přijdete na to, co by mu pomohlo víc si užít své hobby nebo by ho dokonce posunulo dál.

2. Splňte sny kluka v něm

Chtěl být váš muž jako dítě pilotem formule nebo snad letadla. Možná má nějaké přání z dětství, které mu můžete splnit díky voucheru u zážitkové agentury. Nechte ho skočit padákem, dopřejte mu trenažér pilotní kabiny, nechte ho projet v rychlém autě. Cokoliv, co si jako dítě přál.

3. Rozmazlete ho

I když vám to nepřiznají, aby před vámi neutrpěla jejich mužnost, ale občas je už tu a tam něco pobolívá a ráno vstávají jako rozlámaní. Poukaz na některou z neobvyklých masáží a procedur ho jistě potěší. Dopřejte mu například pivní nebo čokoládovou, thajskou či dokonce erotickou. V posledním případě ovšem musíte být opravdu velmi tolerantní, protože následná žárlivá scéna by celý dar degradovala.

4. Hudba je velký dar

Vždycky je potěší nové cédéčko do auta nebo lístky na koncert jejich oblíbené kapely. Mladší muži ocení i fan merch (a nemusí to být jen triko s nápisem) nebo vstup na některý z mnoha festivalů.

5. Láska prochází žaludkem

A když už jídlo, tak něco mimořádného. Můžete sama upéct jeho oblíbený dort nebo mu koupit jeho oblíbené víno či luxusní venezuelský rum. Jestli ale hledáte něco výjimečného, může to být možná degustační menu ve vyhlášené restauraci.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.