S odolnými nečistotami si poradí mycí stroje a domácí průmyslové vysavače

Potřebujete doma občas vyřešit odstranění odolných nečistot? Může se vám to hodit třeba tehdy, pokud váš dům prochází rekonstrukcí. Existuje ale celá řada případů, kdy je potřeba se zbavit odolných nečistot a klasické náčiní pro klid nám na to nestačí. Pojďme se proto nyní podívat na některá zajímavá řešení, která vám mohou úklid domácnosti usnadnit.

Když je potřeba řešit úklid namokro

Tématem v domácnosti je občas úklid namokro. Je to zejména z toho důvodu, že tímto způsobem lze odstranit i ty nečistoty, kterých se běžným vysáváním prostě nezbavíte. Může to být třeba velmi jemný prach, Který dokáže ulpívat třeba na tvrdých podlahách i po vysávání, ale také různé odolnější nečistoty, které jednoduše jinak než namokro dolů nepůjdou. Tady se velmi hodí mycí stroje na úklid, díky kterým dosáhnete požadované efektivity. Mezi takové přístroje můžeme zařadit například oblíbené:

  • Parní čističe
  • Podlahové mycí stroje

Velmi zajímavým pomocníkem dokáží být třeba parní čističe. Máte novou koupelnu a potřebujete vyčistit dlažbou a obklady po spárování? Parní čistič tady dokáže hotové zázraky. Podaří se mu obvykle odstranit odolné nečistoty i z pórovitých obkladů. Podlahové mycí stroje se vám zase mohou hodit třeba při úklidu garáže nebo vaší dílny u domu.

Hodí se i průmyslový vysavač nasucho

Odolných nečistot se ale můžeme v mnoha případech zbavit také nasucho. Pokud vám vystačí vysávání nasucho, můžete zkusit průmyslové vysavače do domácnosti, které se hodí také k úklidu většího množství nečistot. Je to dáno zejména tím, že zpravidla poskytují větší objem nádoby. Typický je také vysoký sací výkon, který si poradí právě i s hrubšími nečistotami. Je vhodné si takový vysavač pořídit také proto, abyste například v dílně nevysávali stejným vysavačem, který potom používáte na vysávání koberců doma.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.