Pořiďte si stylové hodinky, které vám ostatní budou závidět

Zdroj obrázku 1: anetta / Shutterstock.com

Chcete ozvláštnit svoje zápěstí opravdu úžasnými hodinkami? Potom byste se měly určitě porozhlédnout po nabídce značek Zeppelin a Timex. Každá z vás jistě najde hodinky, které jí dokonale padnou na zápěstí.

Zeppelin – hodinky s nádechem historie

Představme si nejprve značku Zeppelin. Ta je úzce spjatá s kolosálními vzducholoděmi, které brázdily nebe v první třetině 20. století. Byly to prakticky první použitelné dopravní prostředky, které přepravovaly cestující na velké vzdálenosti. Ještě dnes tyto nádherné kolosy při pohledu na dobové fotografie vzbuzují údiv, byly to opravdové královny oblohy. Naneštěstí jejich slavnou éru ukončila nešťastná událost v roce 1937 – požár luxusní vzducholodi Hindenburg.

Přesně 50 let po tomto neštěstí se díky zakladatelům bavorské společnosti POINTtec objevil název Zeppelin opět na scéně. Tentokrát jako hodinky, které se měly stát reinkarnací někdejší pýchy Německa. Už od začátku to byla odvážná značka. Zdobila ji technická vyspělost a kladla důraz na poměr cena/kvalita. Hodinky vyráběli zkušení hodináři přímo v Německu, podobně jako byly kdysi v Německu vyráběny i vzducholodě Zeppelin.

Značka Zeppelin se snaží nabídnout co nejrozmanitější hodinky. Jednotlivé řady hodinek jsou pojmenovány v souladu s tématikou vzducholodí. Všechny se vyznačují prvotřídním zpracováním. Drtivá většina z nich je inspirována historickými hodinkami pro letce a cestovatele. V jejich designu se snoubí současnost s minulostí.

Zdroj obrázku 2: Pixel-Shot / Shutterstock.com
Zdroj obrázku 2: Pixel-Shot / Shutterstock.com

Každé Zeppelin hodinky jsou v něčem jedinečné. Liší se nejen vizuální podobou, ale i tím, co je uvnitř – strojky. Typické jsou pro ně kožené ručně šité řemínky a ocelová pouzdra.

Jednotlivé modely hodinek nabízí různé funkce. Patří mezi ně třeba GMT (duální čas), multifunkční datum, chronograf, indikátor rezervy chodu nebo ukazatel lunárních fází.

Výrobce si potrpí na prvotřídní strojky, kterými svoje hodinky osazuje. Najdete v nich švýcarské quartz strojky ETA, švýcarské quartz kalibry Ronda, japonské samonatahovací mechanismy Miyota nebo ruské automatické strojky Poljot.

Koupí hodinek Zeppelin si nekupujete pouze přístroj, který vám ukáže, kolik je hodin. Kupujete si kus německé historie a řemeslně dotažený nástroj, který v sobě skrývá kouzlo majestátních vzducholodí. Jako ony byly skutečnými královnami oblohy, staňte se i vy s hodinkami Zeppelin skutečnou královnou všude, kde je budete mít na svém zápěstí.

Zdroj obrázku 3: mariakray / Shutterstock.com
Zdroj obrázku 3: mariakray / Shutterstock.com

Spolehlivý Timex

Další skvělou značkou hodinek je Timex. Tato americká společnost má více než 160 letou historii. Je pověstná kvalitou svých výrobků a jejich skvělým designem. Zároveň jsou její výrobky spolehlivé a výkonné.

Hodinky Timex nabízí elegantní každodenní modely hodinek. Velmi oblíbené jsou turistické a fitness hodinky. Specialitou je elektroluminiscenční podsvícení INDIGLO. Hodinky Timex nabízí celou řadu funkcí. Obzvlášť milovníky outdooru potěší kompas, výškoměr a barometr.

Aby mohl Timex nabídnout ty nejspolehlivější hodinky, vyrábí si quartz strojky sám. V nabídce nechybí ani mechanické hodinky.

Ať už se rozhodnete pro hodinky Zeppelin nebo Timex, můžete se spolehnout, že budou výraznou součástí vašeho outfitu. Ozvláštnit ho můžete současně i koupí jiných doplňků. Co se si vybrat třeba nové náušnice, elegantní prstýnek nebo stylový řetízek?

Mohlo by se Vám také líbit

Diskuze je uzavřena.