Na co nesmíte zapomenout při prvním rande

Myslíte si, že jste konečně potkala toho pravého, se kterým budete moci beze strachu vykročit na cestu životem a chystáte se na vaše první rande? Několikrát jste si tento důležitý den D v hlavě naplánovala, ale nyní máte strach, že na něco zapomenete nebo že něco pokazíte a vaše rande tak bude první a poslední zároveň? Skutečnost se má tak, že je první rande stresující záležitost pro obě strany. Na těchto okamžicích se toho dá pokazit daleko více, než si myslíte. Strach z první schůzky a možné fiaska byl pro nás impulsem k vytvoření dnešního článku, ve kterém vám prozradíme, na co nesmíte zapomenout při prvním rande. Díky nám zažijete schůzku snů, na kterou se jen tak nezapomíná!

První rande, aneb na co nesmíte zapomenout?

Jestliže i vás sužují obavy poháněné vlastní nejistotou a strachem z naprostého fiaska, pak si nenechte ujít následující řádky. Skrývají užitečné tipy, díky kterým vaše rande nedopadne katastrofou. Inu není na škodu mít i pro první rande menší tahák!

 1. Správné místo pro schůzku

  Hned zkraje je důležité vybrat správné a především vhodné místo pro vaše setkání. Jestliže jste to vy, kdo se odhodlal pro první krok a na kom je ten důležitý úkol vybrat příjemné místo, pak pamatujte, že na prvním rande nemusíte provádět nic akčního. Úkolem první schůzky je dobře poznat toho druhého, k čemuž se spíše hodí klidná místa, kde si budete moci nerušeně popovídat.

 2. Myslete na sebe i na toho druhého

  Nebuďte sobečtí a myslete na přání, zájmy i představy toho druhého, s čímž trochu souvisí i první zmíněný bod o výběru vhodného místa. Zamyslete se nad tím, jaké má vás protějšek zájmy, jestli má nějaké oblíbené jídlo, jestli náhodou není vegetarián.

 3. Netlačte na pilu

  Jestli na něco nesmíte zapomenout, pak je to jedno dobré známé rčení: všeho s mírou! Nikdo se nemá do ničeho nutit jen proto, že vy jste si to tak v hlavě naplánovali a teď se na prvním rande snažíte jen podle nalajnovaného předpisu. Jestliže se vaše drahá polovička bojí výšek, nebuďte podráždění jen proto, že vy jste koupili lístky na rozhlednu a nyní propadnou úplně zbytečně.

 4. Nechte si nějaká tajemství

  Spousta lidí se ve snaze zapůsobit na toho druhého přátelským dojmem dopustí jedné obrovské chyby: prásknou na sebe úplně všechno a nenechají si „do zásoby“ nějaké to tajemství. Pamatujte, že na začátcích vztahu je nejkrásnější ono poznávání, tudíž prozradíte-li na sebe veškeré tajnosti hned na prvním rande, pak ten druhý již nebude mít co objevovat a vy se tak pro něho můžete stát nezajímavou.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.