Móda
Reklama

160x600_divci_600

Kouzelné bižu šperky - máte už nějaký?

Facebook Twitter Google

Na to, abyste zazářili se skvělým módním doplňkem nepotřebujete tisíce. Není nutné kupovat zlato či stříbro, někdy stačí i 100Kč.

Ať už máte v šatníku jednoduché šaty, které chcete obohatit a pořádně zvýraznit velkým šperkem, nebo naopak složité šaty, zasluhující doplnit jednoduchým náhrdelníkem, šáhnout po špercích z bižuterie rozhodně není špatná volba. Vybírat můžete z opravdu široké nabídky, prodejci s nápaditostí opravdu nešetří. Letošní rok nám obzvlášť přináší moc pěkné náhrdelníky, prsteny, brože, náušnice a spoustu dalších.

Tvůrci se dost inspirovali přírodou, konkrétně zvířaty. Dali tak zrod nádherným přívěskům, nejoslnivější je asi přívěsek se sovičkou. Jsou různě stylizované. V posledních měsících je najdeme na stojanech snad každého obchodu, stali se skutečně populární. Hned za sovami nechybí zpodobnění koček, berušek nebo motýlů. Bižuterie bývá občas obohacena i o různé mašličky či kytičky z látky. Výběr takového šperku rozhodně nebude chybou.
Moc pěkně také vypadá šperk s orientálním vzorem. Všimla jsem si časté inspirace kašmírem. Úžasně sexy a svůdná budete také v šperku s abstraktními nebo geometrickými tvary. U těch platí „čím větší, tím lepší.“ Na barevnosti u nich určitě nešetřete. V barevném provedení se skvěle hodí k černým šatům.

Obrovskou výhodou je cena, na níž výrobky z bižuterie startují. Například v obchodech jako Takko Fashion, H&M nebo I am najdeme i ceny od 79Kč. Ceny jsou individuální, podle typu šperku, velikosti kamenu atd. Většinou platí „Čím větší je šperk, tím vyšší je cena.“ To znamená, že za náhrdelníky zaplatíme z pravidla nejvíc. Ale neděste se, moc pěkné náhrdelníky jsem viděla už i za 100Kč.

Na konec vám dám tip na skvělý obchod, kde se dají šperky ne jen koupit. Mluvím o pražském obchodu STOKLASA. Prodávají zde spoustu věcí i pro výrobu všech možných oděvních doplňků. Takže obchod je i rájem pro ty, kteří si chtějí nějaký šperk vyrobit sami.

Kouzelné bižu šperky - máte už nějaký?
Pondělí